• 08-9365865
  • האיגוד הישראלי לאיכות, רחוב ויסגל 2, פארק המדע רחובות, ת.ד. 4112, רחובות 7632605

מצטרפים לתחרות החדשנות הבינלאומית

מצטרפים לתחרות החדשנות הבינלאומית

מצטרפים לתחרות החדשנות הבינלאומית

ההרשמה לתחרות החדשנות הבינלאומית נמצאת בעיצומה: לחברות מוסדיות באיגוד הישראלי לאיכות מוצע להשתתף בתחרות היוקרתית. תהליך הגלובליזציה המתמשך בו שרוי המשק העולמי, הופך את עולמנו ל"כפר קטן" בו מתחרים הכול בכול. החדשנות הפכה ליתרון תחרותי מרכזי ותופסת מקום הולך וגדל בשיח הכלכלי הבינלאומי. מדינת ישראל מוכרת כמובילה בחדשנות. החדשנות אינה מוגדרת דווקא כהמצאת טכנולוגיה חדשה, אלא כוללת גם יישומים מסחריים של שדרוגים של נושאים קיימים כגון:  שיפור ביצועי או מאפייני מוצר, שיפור שיטות ייצור שיווק או הפצה, הוזלת רכיבים בשרשרת האספקה ועוד. פיתוח שנוצר במקום אחד יכול לבוא לידי מימוש דווקא במקום אחר בעולם, ולכן חשיפה באירועים בינלאומיים הינה בעלת חשיבות רבה למחדשים ולמשפרים.

האיגוד הישראלי לאיכות מציע לארגונים החברים בו הזדמנות ייחודית לזכות בחשיפה בינלאומית של נושאי חדשנות אשר פותחו אצלם, באמצעות השתתפות בתחרות בינלאומית להוקרת החדשנות, בחסותו של נשיא פינלנד: "Quality Innovation Award"

ההשתתפות בתחרות זו מציגה אפשרות נוחה לחשיפה בינלאומית יוקרתית של המחדשים הישראליים מכל סוג ובכל תחום.
מתוך הכרה שבארגוניכם מתבצעת פעילות של חדשנות הראויה להוקרה, מומלץ לבחון את הדרישות והקריטריונים של התחרות ולפעול להשתתפות החברה שלכם בתחרות. עצם ההשתתפות בתחרות מאפשרת לארגון לבחון את מיצובו ביחס לשוק וליהנות מהערכה ומשוב בונה על- ידי טובי אנשי החדשנות והניהול, מהאקדמיה ומהתעשייה בישראל ובעולם.
פרטים נוספים ניתן למצוא דרך אתר האיגוד הישראלי לאיכות – https://www.isq.org.il
או http://qualityinnovationisrael.webs.com
או בפנייה למרכז המיזם שלמה ליכטנשטיין בדוא"ל: innovations@isq.org.il.

מהרו והצטרפו לאיגוד הישראלי לאיכות כחברה מוסדית והגישו מועמדותכם לתחרות.
ההרשמה לתחרות הבינלאומית מסתיימת עד 31/8/2017.